10-lecie szkoły

Miło mi poinformować, że w 2016 roku wspólnie obchodziliśmy 10-lecie Szkoły Tańca Moniki Pyś.
Dzięki Waszej pasji i miłości do tańca, a także niesamowitej wytrwałości i zaufaniu do mnie, już 10 lat razem poddajemy się magii tańca!

Życzę Wam i sobie następnych 10 lat z tym wyjątkowym przyjacielem jakim jest taniec.

Z ogromną radością chcę poinformować, że w dniu 27.02.2016 r. w hali sportowej CRKF Akwen ul. Leśna 6 w Czerwonaku, z okazji jubileuszu 10-lecia Szkoły Tańca Moniki Pyś odbyło się wspaniałe spotkanie taneczne uświetnione pokazami tańca.

Wydarzenie było absolutnie bezprecedensowe, gdyż nigdy wcześniej tylu dorosłych mieszkańców gminy i miłośników tańca nie miało okazji zaprezentować swojej tanecznej pasji na scenie. Zainteresowanie imprezą przerosło moje oczekiwania, a kilkaset osób oglądających pokazy było zachwyconych wysokim poziomem przygotowania imprezy. Pokazy moich wszystkich wychowanków były tak fantastyczne, że brakuje słów aby je opisać a oglądanie ich było dla mnie wielką satysfakcją. Wszystkie występy, upominki, gratulacje i piękne słowa uznania wzruszyły mnie do łez!
Jestem z Was bardzo dumna i już na zawsze ten piękny dzień pozostanie w mojej pamięci!
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację tej imprezy, a także wspaniałej publiczności, która zaszczyciła nas swoją obecnością.
Mam nadzieję, że wkrótce znów uda nam się zorganizować spotkanie taneczne dla wszystkich, którzy sympatyzują ze Szkołą Tańca Moniki Pyś w postaci pokazów i maratonów tanecznych.

                                                                                                  Z tanecznymi pozdrowieniami

                                                                                                  Monika Pyś