O szkole

Szkoła Tańca Moniki Pyś - taniec Poznań, taniec Czerwonak, taniec Murowana Goślina, taniec Koziegłowy, taniec Biedrusko, nauka tańca, taniec dla par, taniec dla dzieci, latino, reggaeton, bachata, kizomba, salsa, chacha, samba, jazz, hiphop, nauka pierwszego tańca, taniec towarzyski, lekcje indywidualne, szkolenie par sportowych

Zapraszam Was serdecznie do zaprzyjaźnienia się z jedyną w swoim rodzaju, prestiżową szkołą tańca w Wielkopolsce. Wyjątkowość tej szkoły polega na filozofii jej działania. Ideą jest utrzymanie niewielkiej i kameralnej szkoły, której znakiem firmowym jest jakość i nietuzinkowość. Trafionym wyborem jest udział w zajęciach bardzo efektywnych i oryginalnych, które prowadzone są osobiście przeze mnie (kwalifikacje).
Nie można tu spotkać banalnego instruktora prowadzącego szablonowe zajęcia. Wiedza i umiejętności taneczne są poparte wieloletnim doświadczeniem w zawodowym tańcu a nie tylko uprawnieniami zdobytymi na przyśpieszonych kursach dla instruktorów.
W dobie marketingu i dużych biznesów tanecznych, w tej szkole nie będziesz anonimowym kursantem a ja nauczę Cię jak czerpać radość z tańca.

„Skorzystaj z zaproszenia i porównaj zajęcia!” – Monika Pyś (zobacz)

Nasze sale taneczne znajdują się w Hali Sportowej „Akwen” w Czerwonaku, ul. Leśna 6 oraz w MGOKiR w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10.

Zajęcia odbywają się na profesjonalnej, klimatyzowanej sali tanecznej, wyposażonej w lustra i specjalistyczną podłogę. Doskonałe warunki, dogodny dojazd oraz parking  pozwolą Państwu spędzić czas miło i aktywnie.