O szkole

Zapraszam Was serdecznie do zaprzyjaźnienia się z jedyną w swoim rodzaju, prestiżową szkołą tańca w Wielkopolsce. Wyjątkowość tej szkoły polega na filozofii jej działania. Ideą jest utrzymanie niewielkiej i kameralnej szkoły, której znakiem firmowym jest jakość i nietuzinkowość. Trafionym wyborem jest udział w zajęciach bardzo efektywnych i oryginalnych, które prowadzone są osobiście przeze mnie (kwalifikacje).
Nie można tu spotkać banalnego instruktora prowadzącego szablonowe zajęcia. Wiedza i umiejętności taneczne są poparte wieloletnim doświadczeniem w zawodowym tańcu a nie tylko uprawnieniami zdobytymi na przyśpieszonych kursach dla instruktorów.
W dobie marketingu i dużych biznesów tanecznych, w tej szkole nie będziesz anonimowym kursantem a ja nauczę Cię jak czerpać radość z tańca.

„Skorzystaj z zaproszenia i porównaj zajęcia!” – Monika Pyś (zobacz)

Nasze sale taneczne znajdują się w Hali Sportowej „Akwen” w Czerwonaku, ul. Leśna 6 oraz w MGOKiR w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10.

Zajęcia odbywają się na profesjonalnej, klimatyzowanej sali tanecznej, wyposażonej w lustra i specjalistyczną podłogę. Doskonałe warunki, dogodny dojazd oraz parking  pozwolą Państwu spędzić czas miło i aktywnie.